Brocēnu siltums

No amata atkāpjas SIA “Brocēnu Siltums” valdes priekšsēdētājs

SIA “Brocēnu Siltums” valdes priekšsēdētājs Kārlis Barančans pēc vairāk kā 6 gadu darba Brocēnu pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāja amatos nolēmis pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus. Vadītāja pēdējā darba diena ir šodiena, 14. decembris.

Ir veikts liels kopīgs darbs ar uzņēmuma darbiniekiem, lai uzlabotu uzņēmuma ikdienas darbību un profesionālu pakalpojumu sniegšanu visās uzņēmuma darbības jomās. Pēdējos gados uzņēmums ir darbojies vairākās ar komunālo saimniecību saistītās nozarēs visā Brocēnu novada teritorijā un Saldus novadā, kas nodrošina plašu pakalpojuma saņēmēju klāstu gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Iepriekšējā gadā ir pabeigts ūdenssaimniecības projekts Brocēnu pilsētā, kas būtiski paaugstina dzīves kvalitāti un ērtības pilsētas privātmāju apbūves teritorijā. Tāpat norit darbi pie apsaimniekojamo daudzdzīvokļu māju renovācijas projektiem, kuri uzņēmumam ir nozīmīgi, lai uzlabotu namu tehnisko stāvokli un iedzīvotāju īpašuma vērtību. Uzņēmums patstāvīgi investē līdzekļus saimniecības un tehnikas sakārtošanā un modernizēšanā, kas ir ļāvis kvalitatīvāk, efektīvāk sniegt pakalpojumus, jo īpaši pilsētas teritorijas sakārtotības uzturēšanai ikdienā, veidojot sakoptu pilsētas tēlu. Paldies darbiniekiem, kuri godprātīgi šo gadu laikā veica savu darbu.

Par BS: Sabiedrība ir Brocēnu novada komunālo pakalpojumu sniegšanas lielākais uzņēmums ar vidēji 75 darbiniekiem. Uzņēmuma pamatdarbība saistīta ar nekustamā īpašuma pārvaldīšanu, ūdens ieguvi, attīrīšanu un apgādi, kā arī siltumapgādi un teritorijas labiekārtošanas un ēdināšanas pakalpojuma sniegšanu Brocēnu un Saldus novados.

Papildus SIA „Brocēnu Siltums” veic arī dzelzceļa infrastruktūras apsaimniekošanu SIA “Schwenk Latvija” teritorijā.

Atgriezties iepriekšējā lapā