Brocēnu siltums

Aktualitātes

Māju iedzīvotāju ievērībai!

Cienījamie māju iedzīvotāji, sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, lai izvairītos no vīrusa Covid-19 izplatības, informējam, ka turpmāk :

  • Veiksim tikai pašus nepieciešamākos, ārkārtas remontdarbus, lai izvairītos no iespējamas vīrusa izplatīšanās starp mājsaimniecībām un remonta speciālistiem;
  • Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā neveiksim dzīvokļos esošo ūdens patēriņa skaitītāju un citu skaitītāju (arī siltuma maksas sadalītāji), kas nav komercskaitītāji, nomaiņu vai atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu. Šos pasākumus varēs veikt pēc ārkārtējās situācijas beigām;
  • Ārkārtējās situācijas laikā tiks atliktas arī skaitītāju (kas nav komercskaitītāji) dzīvokļos pārbaudes vai šādu skaitītāju uzstādīšanu dzīvokļos, kuros tie nav uzstādīti. Šos darbus varēs veikt pēc ārkārtējās situācijas beigām;
  • Netiks rīkotas dzīvokļu īpašnieku kopsapulces klātienē un, lūdzam, ievērot arī citus pulcēšanās ierobežojumus ārkārtējās situācijas laikā.
Lasīt tālāk

Covid-19: Svarīga informācija daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem

Ministru kabinets 29. marta ārkārtas sēdē apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta šī gada 12. marta rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, lai nodrošinātu lielāku cilvēku fizisko distancēšanos un noteiktu, ka personām ir jāievēro fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi publiskās iekštelpās, publiskās ārtelpās un koplietošanas telpās.

Svarīgi atcerēties, ka fiziskā distancēšanās un visu ierobežojumu strikta ievērošana var palīdzēt izvairīties no inficēšanas ar Covid-19 vīrusu un ierobežot vīrusa izplatību. Tāpēc ir svarīgi ievērot maksimālus piesardzības pasākumus arī tādās publiskās vietās kā koplietošanas telpas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.

Lasīt tālāk

Par likumisko nokavējuma procentu nepiemērošanu

Informējam, ka pamatojoties uz LR Ministru kabineta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, SIA “BROCĒNU SILTUMS” nolēma klientiem uz valstī izsludināto ārkārtas situācijas laiku, nepiemērot nokavējuma procentus samaksas kavējuma gadījumā.

Klientiem, kuri ārkārtas situācijas dēļ ir nonākuši finansiālās grūtībās, piedāvājam noslēgt vienošanos par pakāpenisku parāda atmaksu.

Lai noslēgtu vienošanos par pakāpenisku parāda atmaksu, lūgums sazināties ar parādu piedziņas speciālisti Lauru Bulu, tel.: +371 26446628, e-pasts: laura@brocenusiltums.lv.

CIENĪJAMIE KLIENTI!

INFORMĒJAM!

SAKARĀ AR VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU, LAI IEROBEŽOTU COVID-19 IZPLATĪBU, KLIENTI KLĀTIENĒ APKALPOTI NETIKS, LĪDZ
2020.GADA 14.APRĪLIM!

Lūgums sazināties telefoniski:

Dispečere (avārijas gadījumā) – 29116297
Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja – 63865544
Grāmatvedība, skaitītāju rādījumi – 63865758, 27876998
Parādu piedziņas speciālists – 26446628
Namu pārvaldniece – 28662272
vai elektroniski, sūtot e-pastus.

ATVAINOJAMIES PAR SAGĀDĀTAJĀM NEĒRTĪBĀM!

SIA “BROCĒNU SILTUMS” ADMINISTRĀCIJA.​ 

Pieslēguma iespējas izbūvētajai centrālās kanalizācijas sistēmai

06.03.2020.

Ņemot vērā, ka projekta „Brocēnu ūdenssaimniecības attīstība 2. kārta” (Nr. 5.3.1.0/17/I/002) ietvaros izbūvētie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli ir nodoti ekspluatācijā – atgādinām, ka iedzīvotājiem, kas veikuši ūdensapgādes un kanalizācijas pieslēgumu izbūvi un noslēguši līgumu ar SIA “BROCĒNU SILTUMS”, par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu nodrošināšanu ir iespējams lietot centralizētos pakalpojumus.

Vienlaikus informējam, ka tie iedzīvotāji, kas vēl nav veikuši kanalizācijas pieslēguma izbūvi, ir aicināti pieslēgties pie centralizētās kanalizācijas sistēmas un izmantot tās sniegtās ērtības. Jautājumos, kas saistīti ar pieslēgšanos pie centralizētās ūdensapgādes lūdzam sazināties ar Uldi Neimani, Tel. 27853468.

Iepirkums

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9