Brocēnu siltums

Teritoriju uzkopšana

Trotuāru, ielu, laukumu kopšana

SIA „Brocēnu Siltums” piedāvā uzkopt gan fiziskām gan juridiskajām personām piederošās vai pārvaldībā esošās teritorijas. Iespējama gan atsevišķu darbu veikšana pēc izsaukuma, gan arī ilgtermiņa sadarbība, veicot regulārus ikdienas uzkopšanas darbus.

Lapu un zaru savākšana

SIA „Brocēnu Siltums” piedāvā attīrīt celiņus, ietves, bruģētos laukumus un zālienus ar lapu savākšanai paredzēto aprīkojumu.

Sniega tīrīšana, izvešana

SIA „Brocēnu Siltums” ar uzņēmuma esošo traktortehnikas vienību aprīkotu ar sniega lāpstu, smilšu kaisāmo aprīkojumu un mehanizētām slotām, veic sniega stumšanu un tīrīšanu industriālās teritorijās, iekšpagalmos, uz ceļa braucamās daļas un no gājēju celiņiem, kā arī veic sniega izvešanu. Tiek slēgti līgumi ar privātpersonām, uzņēmumiem un organizācijām par ceļu un laukumu uzturēšanu ziemas periodā. Gadījumos, kad būs nepieciešama steidzama palīdzība ceļu attīrīšanai no sniega (piem. brīvdienā, svētku dienā, diennakts tumšajā laikā vai traktortehnikas aizņemtības dēļ) pakalpojuma izmaksas var mainīties.

Ekskavatora pakalpojumi

SIA „Brocēnu Siltums” piedāvā uz traktora balstrāmja stiprināmo mini ekskavatoru pakalpojumus pilna apjoma zemes darbiem - būvbedres un tranšeju rakšanai, grunts, asfalta, betona segumu noņemšanai, līdzināšanai. Ekskavatora balstrāmja konstrukcija nodrošina platu piekļuves leņķi, nelieli ekskavatora gabarīti garantē netraucētu rakšanu ierobežotās pieejamības vietās.

Zāles pļaušana

SIA „Brocēnu Siltums” veic visa veida zāles pļaušanas pakalpojumus. Labāku un ātrāku rezultātu sasniegšanai tiek izmantota specializēta tehnika, kuru agregatē ar nepieciešamo traktoru.

Pļaušanai grāvjos, nogāzēs, grūti pieejamās vietās uzņēmums izmanto pļaujmašīnas ar zāles un krūmu smalcinātāju un nobīdes funkciju, jo pretējā gadījumā, nopļautās zāles pļaušana un savākšana būs apgrūtinoša.

Pļaušanai lielām saimniecībām lopbarības sagatavošanai, izmantojam trumuļu zāles pļaujmašīnas kas atšķiras ar augstu darba ražīgumu.

Vietās, kur ar tehniku piekļūt nav iespējams, pļaušanai izmanto trimmerus.

Pakalpojuma precīzai izpildīšanai un pakalpojuma izcenojuma noteikšanai būtu nepieciešams appļaujamās teritorijas plāns vai arī robežpunktu koordinātas.

Piekabju transportēšana

SIA „Brocēnu Siltums” piedāvā piekabju transportēšanas pakalpojumus ar 4t kravnesības 2PTS4 un 1.4t Ravenna RT220 piekabēm. Nodrošina kravu transportēšanu Brocēnu un Saldus novadā.