Brocēnu siltums

Darbinieki

Kārlis Barančans

Valdes priekšsēdētājs

Tel. 26670336
E-Pasts karlis@brocenusiltums.lv

Anita Lipsta

Remontdarbu dispečere

Tel. 63865443, 29116297
E-Pasts anita@brocenusiltums.lv

Ruta Šlanka

Grāmatvede

Tel. 63865555
E-Pasts ruta@brocenusiltums.lv

Dace Vītoliņa

Namu pārvaldniece

Tel. 28662272, 63865550
E-Pasts dace@brocenusiltums.lv

Uldis Neimanis

Komunālinženiera p. i.

Tel. 27853468

Ingus Mednis

Siltumtehnisko iekārtu inženieris

Tel. 29221593
E-Pasts ingus@brocenusiltums.lv

Juris Pluģis

Būvtehniķis

Tel. 25667784
E-Pasts juris@brocenusiltums.lv

Laura Bula

Parādu piedziņas speciāliste

Tel. 26446628
E-pasts laura@brocenusiltums.lv

Agnija Rorbaha

Klientu apkalpošanas vadītāja

Tel. 27710677
E-pasts agnija@brocenusiltums.lv

Liene Reisa

Projektu vadītāja

Tel. 63865443
E-pasts liene.reisa@brocenusiltums.lv

Kristīne Leja

Ēdināšanas servisa organizatore

Tel. 26630618
E-pasts kristine@brocenusiltums.lv

Norēķini

Tel. 63865758
E-Pasts norekini@brocenusiltums.lv

Mēs atrodamies

http://latvijas-karte.zl.lv/

Sazinies ar mums!